درباره ما

خیریه ینفقون | رزمایش همدلی و کمک مومنانه

... وَ مِمّٰا رَزَقْنٰاهُمْ يُنْفِقُونَ: و از آن چه روزيشان كرده‌ايم به ديگران مى‌بخشند

وب سایت ینفقون به نشانی https://yonfeghoon.ir توسط جمعی از خیرین در راستای کمک مومنانه و رزمایش همدلی راه اندازی شده است تا با کمک سایر خیرین و حامیان در جهت کمک به نیازمندان گام بردارد.

وب سایت ینفقون به نشانی https://yonfeghoon.ir، یک پلت‌فرم نوین اتصال توانمندان به نیازمندان هست که توسط جمعی از خیرین در راستای کمک مومنانه و رزمایش همدلی ایجاد، مدیریت و پشتیبانی شده است.

این سایت توسط تعدادی از جوانان نخبه تاسیس شده و چندین پروژه با موضوع محرومیت‌زدایی شرق و جنوب تهران و نیز در شهرستان ها در دستور کار این سایت قرار دارد.

در وب سایت ینفقون دقیقا نیازمندی‌های تایید شده‌ای وجود دارند که افراد می توانند خودشان از بین آنها انتخاب و از آن حمایت کرده و مبلغ معادل آن را پرداخت و بر روند اجرای آن از طریق سایت و یا حضوری نظارت کنند.

همچنین افراد می توانند با عضویت در سایت ینفقون و پس از تایید، نیازمندان مورد تایید، برنامه های جمع آوری کمک های جمعی و … را در ینفقون تعریف کرده و اقدام جمع اوری کمک از اطرافیان خود کنند و بعد از کمک رسانی و ادام، گزارش آن را در سایت ینفقون منتشر کنند.

برای ثبت نام در سایت ینفوق می توانید از بخش ثبت نام به عنوان همراه ینفقون اقدام نمایید.

در وب سایت ینفقون انواع کمک ها قابل دریافت هست که شامل کمک های نقدی، کمک های کالایی برای نیازمندان یا تهیه جهیزیه، کمک های پزشکی، کمک های داوطلبانه برای حضور و کمک رسانی و … است که نحوه جمع آوری آنها در سایت اطلاع رسانی می شود.

در شرایط فعلی که همدلی و وحدت برای عبور از آن، امری حیاتی است؛ وب سایت ینفقون از همه شما برای پیوستن به جمع خیرین و حامیان دعوت می کند و دست همه شما را برای همکاری در امور خیر، کمک مومنانه و رزمایش همدلی یه گرمی می فشارد.

وب سایت ینفقون

… وَ مِمّٰا رَزَقْنٰاهُمْ يُنْفِقُونَ: و از آن چه روزيشان كرده‌ايم به ديگران مى‌بخشند.